TURKIŠKŲ PIRČIŲ ĮRANGA

TURKIŠKŲ PIRČIŲ ĮRANGA

Turkiškų ir garinių pirčių įranga

Turkiška pirtis yra ne tik gero poilsio vieta, veiksminga profilaktinė priemonė nuo daugelio ligų, energijos bei geros savijautos šaltiniu, bet ir rytietiška ilgametė tradicija, kurioje vizualūs įspūdžiai turi gan didelę reikšmę. Šiandien turkiškos pirtys yra laikomos neatsiejama Turkijos kultūros dalimi, kurią vertina ir mėgausi daugelis pasaulio valstybių.

Turkiškos pirtys bei garinės pirtys yra santykinai drėgnos ir šiltos. Jose, paprastai, dominuoja apie 100% drėgmės lygis, temperatūra siekia 40-50 °C. Šios pirtys sveikos, puikiai tinkamos masažo, odos valymo bei kūno atsipalaidavimo procedūroms ir terapijai. Turkiškąją patariama rinktis tiems, kam sunku ištverti karštį sausoje pirtyse.

Turkiškų ir garinių pirčių įrangos pasiūloje rasite didelę gausą garo generatorių ir jų valdymo pultų, skirtingų dydžių pirčių durų modelius, šiuolaikines surenkamas garo kabinas ir dušus, pirčių šviestuvus ir apšvietimo kristalų rinkinius, putplasčio pirčių gultus, suolus, skliaustus, kupolus, kolonas ir kt. konstrukcinius elementus bei, žinoma, tradicinės turkiškos pirties marmuro gaminius, aliejus, esencijas, garinių pirčių garsiakalbius ir pan.

Mūsų paslaugos

  • Profesionali konsultacija
  • Pirčių projektavimas
  • Įvairių pirčių įrengimas
  • Pirčių priežiūra
Dirbame visoje Lietuvoje!
+370 675 133 18
Daugiau nei 15 metų patirtis!

Prekių pirstatymas visoje Lietuvoje!

OpenCart
Pirciu-iranga.lt E-parduotuvė © 2022